16:22

Tetralysal - podsumowanie kuracji

Tetralysal - podsumowanie kuracji

Cześć dziewczyny!

Dokładnie kilka dni temu zakończyłam czteromiesięczną kurację antybiotykiem przeciwtrądzikowym - Tetralysalem. Usłyszałam na jego temat wiele skrajnych opinii - przede wszystkim negatywnych. Osobiście jestem zadowolona, mi Tetralysal pomógł. 

Tetralysal przyjmowałam przez cztery miesiące - przyjmowanie antybiotyku przez tak długi okres, jest ogromnym wysiłkiem dla naszego organizmu, dlatego tak bardzo ważne są leki osłonowe i zbilansowana dieta. Co mogę powiedzieć od siebie? Antybiotyk jest zawsze ostatecznością, zanim zdecydujecie się na leczenie wewnętrzne, leczcie się zewnętrznie. 

09:31

Recenzja - Żel uniwersalny Babydream

Recenzja - Żel uniwersalny Babydream

 Cześć dziewczyny!Żelu Babydream używam od 7 miesięcy, nie skończyłam jeszcze butelki, ale żel wywarł na mnie takie wrażenie, że postanowiłam już go zrecenzować. Jest to jedyny żel jakim myję twarz.

18:25

Biochemia Urody, Olejek myjący - recenzja

Biochemia Urody, Olejek myjący - recenzja

Cześć dziewczyny!

Olejku myjącego używam już od dobrych kilku miesięcy, jedno opakowanie starczyło mi na 3 miesiące, na szczęście zaopatrzyłam się już w następne. Olejek myjący jest moim KWC i obowiązkowym środkiem myjącym przy retinoidowej kuracji, cudo! 

Copyright © 2016 MademoiselleEve , Blogger